×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 62
П'ятниця, 17 травня 2013 07:59

РОЗМОВА З АНГЕЛОМ

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Безсонна ніч не дає мені спати,
Ангеле мій залети до кімнати,
Я свічку  не буду гасити,
Нам є про що поговорити.
Я знаю-ти біля мене,
зі мною п’єш чай зелений,
І заглядаєш в очі,
Ніби спитати щось хочеш.
Казкою сон прикрию,
водицею личко умию,
лягай моє янголятко,
вмостись на дивані з котятком.
Так добре з вами лежати,
Місяць заходить до хати, Ти розумієш без слів, Ангеле мій.

Колись, працюючи  в дитячому  садку, говорила  я  дітям: “ У  кожної  людини  на плечі  сидять  два  ангели: чорний  і білий. На правому  плечі  чорний  ангел вам шепоче на вушко – буть не слухняний,роби,що хочеш. А на лівому  плечі близько до серця, шепоче у вушко  білий  ангел-буть чемний, слухай маму й тата, тоді й виростеш  доброю  людиною.»  Чи відчуваєте ви своїх ангелів?..

Ангелів-вчителів? Ангелів-хоронителей?  Як ви розумієте їхню мову, їхню допомогу? Чи звертаєтеся до них, коли вам важко на душі, чи  приходить у тіло хвороба? Чи вмієте ви розмовляти з своїми ангелами?
 Кажуть, коли людина живе за законами божими, його Ангел росте і своєю тінню  прикриває   ауру  людини, яку охороняє. Я в своєму житті мала  багато випадків, коли мій Ангел рятував мене від смерті і допомагав в моїх  справах.
Так часто відчуваю його, коли їду на велосипеді  по італійських, завжди перегружених, дорогах. Коли  машина  заблизько підїжджає  до мене,мій Ангел – хоронитель  ніби впускає тонну  повітря  між  нами, що мене  просто відштовхує  від  машини і по тілі пробігають мурашки.Коли, іноді, вагаюсь - братися за нову справу чи ні, пускатися в дорогу  чи ні – внутрішній голос  направляє мене  на розумні   безпечні  дії. Коли  вибираю  одне з своїх заповітних бажань, щоб  реалізувати – мій  Ангел  на лівому плечі все записує собі в  Книгу бажань і з часом я  розумію,що бажання здійснюються. Значить я на правильній дорозі.
Люди часто жаліються, що вони самотні. Це не вірно...у кожного з нас є свій Ангел. Просто треба навчитися  розуміти  його мову і правильно спілкуватися. Коли у вас все получається – значить  ви  на  своїй дорозі. Коли  ви  не задоволені своїм життям, все іде впоперек і бажання мертвим грузом  лежать у вашій душі... значить Ангел ваш маленький, не росте, бо ви його не чуєте.Треба міняти свої  думки, спосіб  життя, відношення до людей,дітей і рідних.Та, зрештою, треба  міняти і місце проживання. Ви  ж  не дерево, щоб вкорінитися на одному місці. Не треба боятися змін, рух – це здоров'я, це школа  пізнання, самовдосконалення. Кожна людина має своє призначення в житті і коли ви знайдете місце на землі, де вам буде добре, де ви зможете робити те, що вам подобається... це означатиме, що Ваш Ангел росте і чим більше він виросте, тим безпечнішим, довгим і щасливим буде ваше життя. І ще коли вашою роботою стане ваше захоплення, де реалізується ваш талант до певного виду діяльності і це  вас  годуватиме – ви зрозумієте,що  не так вже й погано у вашому  ХРАМІ  ДУШІ. Живіть  з своїм Ангелом в мирі !!!
                                           Руслана  Кореновська – Марич – психолог. Італія

{soccomments}

Останнє редагування Субота, 18 травня 2013 05:28