У Ватикані з'явилася жіноча рада Рекомендовані

Четвер, 09 березня 2017 13:55 Автор  Марта Патика Опубліковано в Віра
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Фото: radiovaticana.va Фото: radiovaticana.va Фото: radiovaticana.va

У залі друку Ватикану відбулася презентація жіночої ради, нового постійного органу в складі Папської ради з культури. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Новий орган координує проректор з міжнародних зв'язків Вільного університету Успіння Пресвятої Богородиці Консуело Корраді.

"До недавнього часу в Папській раді з культури не було жодної жінки, яка займала керівну посаду, і тому "не вистачало образу Божого в його завершеності", - сказав кардинал-библеист Джанфранко Равазі, який очолює департамент з питань культури.

Равазі підкреслив, що створення жіночої ради навмисно не повинно було стати "доповненням" до Папської раді з метою збільшити відсоток працюючих в ній жінок: співробітниці нового органу є частиною "культурної політики" Папської ради.

До складу жіночої ради увійшли викладачі вузів, підприємці, політики, діячі мистецтва, журналісти. Дві з них - черниці. Тільки дві жінки з новоствореної ради є співробітницями Ватикану.

Мусульманський теолог з Ірану Шахразад Хушманд зазначила, що дискримінація, несправедливість зачіпає жінок на всій планеті.

"Мусульманка плаче тас само, як християнка. З тих пір як чоловік - в силу соціальних, політичних причин або через прагнення утримати владу - вирішив відсунути жінку в бік, ми почали терпіти несправедливість", - зазначила вона.

У жіночу раду, серед інших, увійшла відома італійська кіноактриса Ненсі Бріллі.