117 років українській парафії у Йонкерсі, штат Нью-Йорк. ВІДЕО Рекомендовані

П'ятниця, 10 березня 2017 07:58 Автор  Стожари Опубліковано в Віра
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У студії Живого телебачення побував о. Кирило Ангелов, парох Церкви Св. Архистратига Михаїла, у Йонкерсі, штат Нью Йорк, США. Отець за походженням македонець, проте усе життя є гарним душпастирем для українців греко-католиків.

Тема програми стосувалась життя однієї з настаріших українських громад Америки. Як протягом 117 років українці зберігали своє коріння?
«Ключ до живої парафії, — наголошує отець Кирило, — це співпраця. Треба відкрити своє серце і двері до церкви, тоді можемо очікувати успіхів. Якщо є співпраця поміж священиком і своїми парафіянами, своїми дітьми, тоді навіки буде та парафія живою»
Парох греко-католицької громади також поділився своїми спостереженнями про асиміляцію українців у Америці: «Церкві Святого Архистратига Михаїла вже є 117 років, є інші навіть старші. Церква підтримує своїх дітей, і я не бачу проблем з асиміляцією, навіть у майбутньому. Але для тих, хто є при церкві!»

{youtube}https://youtu.be/DdvXzSIq8Qg|600|500|0{/youtube} Источник http://service-joomla.ru/plagini/item/19-allvideos.html