У Болгарії відбулися урочисті з нагоди передання на постійне перебування мощей священномученника Йосафата Кунцевич

Понеділок, 09 липня 2018 05:55 Автор  Стожари Опубліковано в Віра
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Болгарії в Бургаській парафії відбулися урочистості з нагоди передання на постійне перебування мощей священномученника Йосафата Кунцевича.

Мощі священномученника Йосафата Кунцевича передали у свято святих верховних апостолів Петра і Павла, завдяки старанням владики Іренея (Білика), каноніка папської базиліки Санта Марія Моджоре у Римі та з благословення владики Христо (Николо Пройкова), Екзарха Болгарського.

Архиєрейску Літургію очолив владика Іриней у співслужунні з о. Міхалом Шляхцяком (ігуменом згромадження отців Воскресенців), о. Романа Котевич (згромадження отців Воскресенців) та о. Данел Жилине (згромадження успенців), дияконське служіння виконував диякон Київської архиєпархії Петро Токач.

Загалом на Літургії були присутні парафіяни з Софії, Пловдіва, Куклена, Ямболя, Малко Трнова, а також з Польських парафій Познаня та Седлця. Катедральний хор із Софії своїм співом прикрасив богослужіння. Після Літургії всі присутні мали можливість приклонитись мощам св. врх.  апп. Петра і Павла.

Останнє редагування Понеділок, 09 липня 2018 06:20