Папа Римський призначив тернополянина очолити єпархію УГКЦ в Австралії Рекомендовані

П'ятниця, 17 січня 2020 06:45 Автор  Марта Патика Опубліковано в Віра
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Папа Римський Франциск призначив тернополянина, священника Миколу Бичка новим єпархом Мельбурнської єпархії УГКЦ в Австралії

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Папа Франциск призначив новим єпархом Мельбурнської єпархії УГКЦ в Австралії преподобного отця Миколу Бичка, який до цього служив на парафії Святого Івана Хрестителя в Ньюарку, США», - йдеться у повідомленні.

Микола Бичок народився 1980 року в Тернополі. У липні 1997 року вступив до Згромадження Найсвятішого Ізбавителя, здійснюючи чернече та богословське формування в Україні та Польщі, здобув ліценціат з душпастирського богослов’я. У 2003 році склав довічні обіти, а 2005-го отримав ієрейські свячення.

Отець Микола здійснював душпастирське служіння в російському храмі Матері Божої Неустанної Помочі в Прокоп’євську, був настоятелем монастиря отців редемптористів та парафії в Івано-Франківську, провінційним економом. Від 2015 року служить у парафії Святого Івана Хрестителя в Ньюарку (США) Філадельфійської архиєпархії УГКЦ.

Австралійська єпархія – єпархія Святих апостолів Петра і Павла з осідком у Мельбурні, заснована 24 червня 1982 року, коли до рівня єпархії був піднесений тодішній Апостольський екзархат для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії та Океанії, створений 1958 року. Від 1992 року її очолював владика Петро Стасюк, якому в липні цього року виповниться 77 років.