Четвер, 27 лютого 2020 07:32

Українців Австралії запрошують на фестиваль новітнього українського кіно Рекомендовані

Автор Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В австралійському Брисбені 7-8 березня відбудеться фестиваль українського кіно. 

Про це повідомляє Посольство України в Австралії у Facebook.

«Шановна українська громадо Квінсленду! Унікальна нагода побачити новітнє українське кіно відкривається 7-8 березня ц.р. у Брисбені за ініціативи і підтримки Ukrainian community of Queensland (Української громади Квінсленду – ред.). Не пропустіть унікальну нагоду побачити фільми «Міф», «Заборонений» та «Людина з табуретом» у чудовій компанії однодумців», - йдеться у дописі.

Стрічки демонструватимуться українською мовою з англійськими субтитрами.

У суботу, 7 березня, демонструватимуться стрічки «Міф» (о 14:00) і «Людина з табуретом» (о 15:30). Фільм «Заборонений» покажуть 8 березня.

Зазначається, що організаторами фестивалю виступає українська громада Квінсленду.

На своїй сторінці Ukrainian community of Queensland у Facebook зазначили, що бризбенчани мають можливость поспілкуватись з українськими режисерами Іриною Рязанцевою та Ярославом Поповим.

 film21

«Брізбенчани! Не пропустіть можливості поспілкуватись з українськими режисерами Іриною Рязанцевою та Ярославом Поповим та переглянути чудові українські фільми з аглійськими субтитрами. Приводьте друзів та знайомих, щоб поспілкуватись за келихом вина – працюватиме бар. Субота та неділя, 7 і 8 березня.», - йдеться у дописі.

Останнє редагування П'ятниця, 28 лютого 2020 10:13