До кримськотатарського дитячого центра увірвалися російські окупанти Рекомендовані

Неділя, 02 липня 2017 19:03 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

30 червня, у Джанкої російські окупанти сьогодні прийшли в дитячий кримськотатарський центр Elif з обшуками і перевіркою. Про це у себе в Facebook повідомив адвокат Еміль Курбедінов, інформує портал ЛІГА.net. 

 

 

"Прямо зараз в дитячий центр Elif нагрянула "прокуратура". Не дамо закрити кримськотатарський центр", - зазначив Курбедінов. 

За інформацією Крым. Реалии, центр перевіряли на предмет дотримання так званого законодавства. 

За даними правозахисників, перевірку проводили також представники "прокуратури", "відділу освіти". Вони не пред'явили ніяких претензій співробітникам центру і після перевірки документів пішли. 

15 квітня 2017 року повідомлялося, що в Бахчисараї заарештували шість кримських татар, яких напередодні затримали силовики окупантів. 

Росія окупувала Автономну республіку Крим у 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції. За проведення Москвою так званих виборів за участю Криму в 2016-му році парламент України визнав Держдуму РФ нелегітимною.