#Польща Днями "міст добросусідства" з'єднає Польщу та Україну

Середа, 09 серпня 2017 11:55 Автор  Ольга Мельник Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 11 до 15 серпня на Волині на пункті перетину кордону Адамчуки–Збереже відбудуться Європейські дні добросусідства. Минулого року було побито рекорд перетину кордону. Як буде цьогоріч?

Європейські дні добросусідства з кожним роком стають все більш популярними з обох боків кордону. Минулого року понтонний міст перетнули близько 50 тис. осіб. Це майже удвічі більше, ніж попереднього року, адже у 2015 р. прикордонний контроль пройшли близько 27 тис. осіб. Традиційно кордон можна буде перетнути пішки або велосипедом.

Є певні зміни, адже з 11 червня віза для громадян України є необов’язковою. Умовою перетину кордону в такому разі є наявність біометричного паспорту.

Як і в минулі роки, Європейські дні добросусідства розпочнуться урочистим перерізом стрічки та відкриттям понтонного мосту, яке проведуть представники прикордонних населених пунктів. Захід супроводжуватиме Надбужанський ярмарок, також працюватимуть приватні перевезення на Світязь та до Шацька.

Працівники Надбужанського відділу Прикордонної служби здійснюватимуть прикордонний контроль у такий час:

11 серпня (п’ятниця) – 9:00–22:00;

12 серпня (субота) – 8:00–22:00;

13 серпня (неділя) – 8:00–22:00;

14 серпня (понеділок) – 8:00–22:00;

15 серпня (вівторок) – 8:00–22:00.

Метою заходу є активізація транскордонної співпраці органів місцевого самоврядування та мешканців прикордонної території в атмосфері взаємної довіри, просування природничо-туристичних об’єктів Полісся шляхом організації активних форм відпочинку та просування селищ Збереже й Адамчуки як місць постійного автомобільного пункту перетину кордону.

1 dni dobrosusidstva

Джерело: naszemiasto.pl