Посол України відвідав румунські повіти, де проживає численна українська громада

Вівторок, 05 вересня 2017 05:45 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Посол України в Румунії Олександр Баньков у рамках триденного робочого візиту відвідав румунські повіти, де проживає численна українська громада. 

Про це повідомляє Посольство України в Румунії.

 "Посол Олександр Баньков у період з 4 по 6 вересня здійнює робочий візит до м.Сігету Мармацієй та села Ремеці, Поеніле де Суб Мунте, Рона де Сус та Репедя, в яких компактно проживають представники української національної меншини в Румунії, де проводить зустрічі з керівництвом повітів, Союзу українців Румунії та відвідав населені пункти, де проживає численна українська громада Румунії", - йдеться у повідомленні Посольства.

У посольстві поінформували, що під час перебування у згаданих населених пунктах були проведені зустрічі Посла із представниками повітових та селищних рад, органів місцевої влади у галузі освіти, а також із керівниками місцевих організацій Союзу українців у Румунії та представниками української громади, в рамках яких обговорено співпрацю Посольства із нашою громадою в Румунії.

Також, Посол Олександр Баньков відвідав педагогічний ліцей ім. Тараса Шевченка, викладання в якому здійснюється українською мовою, та селищні школи, в яких українська мова викладається як рідна.