Акція до дня народження Олександра "Тундри" Кольченка

Четвер, 23 листопада 2017 08:50 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
26 листопада о 13.15 в рамках міжнародної акції "Марне очікування" в київському аеропорту Жуляни пройде акція до дня народження Олександра Кольченка. 26 листопада о 13.15 в рамках міжнародної акції "Марне очікування" в київському аеропорту Жуляни пройде акція до дня народження Олександра Кольченка.

26 листопада о 13.15 в рамках міжнародної акції "Марне очікування" в київському аеропорту Жуляни пройде акція до дня народження Олександра Кольченка. 

"Учасники та учасниці події чекатимуть Сашка з іменною табличкою в зоні прильоту аеропорту. Однак він не прилетить. Не через скасування рейсу чи погані погодні умови, а через те, що більше трьох років, несправедливо засуджений, сидить за кремлівськими гратами. Там Тундра зустріне своє двадцятивосьмиріччя. Там знаходиться ще близько 60 громадян України, які переслідуються за політичними мотивами. Їх ми також чекатимемо. Стільки, скільки треба.", - повідомляють організатори.

Разом з тим, організатори запрошують долучитися до акції всіх бажаючих. "Цього разу ми виходимо без плакатів та банерів - лише з табличками з ім’ям Сашко і всіх інших українських заручників Кремля".

Аналогічні акції пройдуть в Міжнародних аеропортах Одеси, Львова та Праги.

Останнє редагування Четвер, 23 листопада 2017 10:05