В Україні перейменували село на честь героя АТО Рекомендовані

Четвер, 07 грудня 2017 07:14 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
на честь загиблого на Донбасі бійця перейменували село - Червоний Лиман став Добропасове, на честь загиблого на Донбасі бійця Сергія Добропаса на честь загиблого на Донбасі бійця перейменували село - Червоний Лиман став Добропасове, на честь загиблого на Донбасі бійця Сергія Добропаса

У Дніпропетровській області на честь загиблого на Донбасі бійця перейменували село - Червоний Лиман став Добропасове, на честь загиблого на Донбасі бійця Сергія Добропаса - військовослужбовця 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, що дислокується в регіоні.

Про це 6 грудня повідомив глава Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, передає Радіо Свобода.

23-річний стрілець-зенітник Сергій Добропас загинув 14 червня 2014 року в збитому бойовиками під Луганськом українському військовому літаку Іл-76.

Крім того, як повідомив Гліб Пригунов, у Новомосковську на честь загиблих військовослужбовців 25-ї окремої повітряно-десантної бригади перейменовано три вулиці. Тепер вони носять імена Андрія Литвиненка, Юрія Голополосова і Віктора Мельникова. Всі вони загинули в зоні АТО в 2014-му від поранень.

Також у Кам'янському з'явилася вулиця на честь командира взводу протитанкових керованих ракет Олександра Какалюка, а в Катеринопільській сільраді Криничанського району - вулиця Сергія Ковальчука, механіка-водія, загиблого в жовтні 2014 року від важкого поранення.

За даними всеукраїнського Книги пам'яті, станом на жовтень 2017 року в зоні АТО загинуло найбільше бійців із Дніпропетровської області - 432. У Книгу пам'яті бійців Дніпропетровської області, яку презентували 6 грудня 2017 року, внесено прізвища 496 жителів області - бійців ЗСУ.