Більше двох тисяч дітей українських бійців отримають дарунки від юних українців діаспори Рекомендовані

Середа, 20 грудня 2017 12:32 Автор  Спілка Української Молоді Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Сумівці Києва передали дітям українських бійців дарунки, зібрані сумівцями Діаспори в рамках акції «Теплом Зігріємо Серця» Сумівці Києва передали дітям українських бійців дарунки, зібрані сумівцями Діаспори в рамках акції «Теплом Зігріємо Серця» Фото cym.org

Юні українці світу, об’єднані в лавах Спілки Української Молоді, вчетверте проводять доброчинну акцію «Теплом зігріємо серця».

Впродовж року хлопці та дівчата з 11 країн, де діють сумівські осередки, збирали кошти та подарунки, щоб сформувати гостинці-миколайчики для своїх ровесників з України. 
Особливістю цієї акції є те, що її організатори роблять акцент на підтримці родин українських військових та родин полеглих бійців.

Саме дітям із цих сімей адресовані пакунки, які, напередодні празника святого Миколая і Різдва, доставлять учасники акції «Теплом зігріємо серця».

SAR 9029 1«Це вже не вперше сумівська молодь світу гуртується навколо справи допомоги Рідному Краю та його захисникам. Цією акцією ми хочемо не лише зробити добрішими й веселішими свята, але й, в такий спосіб, подякувати українським воїнам, які, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, боронять незалежність і територіальну цілісність Вітчизни. А ще ця акція засвідчує єднання українців світу навколо спільної справи!» – каже координатор акції Юрій Іляш.

У подарунках, які дітям з України підготували їх ровесників з діаспори, спаковані одяг, взуття, канцелярське приладдя, книжки, іграшки та солодощі. А головне – щирі побажання здоров’я, достатку, злагоди та миру!

Варто зазначити, що за час проведення акції, з 2014 року, члени Спілки Української Молоді передали хлопцям та дівчатам, обпаленим вогнем бойових дій, понад 4 тисячі подарунків-миколайчиків.

До речі, це не єдиний захід СУМ, орієнтований на підтримку родин українських військових – у 2016 році діти українських бійців мали нагоду таборувати разом із сумівцями Бельгії, а у 2016 – 2017 роках – із сумівцями Франції та на сумівській оселі «Тарасівка» у Великій Британії.

Також для них було організовано благодійні табори – у 2016 році Спілка Української Молоді провела в Україні провела табір «Ми – Україна» для 160 дітей, батьки яких задіяні в АТО, а також для юних українців – переселенців з зони АТО.

У 2017 році 120 дітей цих ж категорій взяли участь у виховно-відпочинковому таборів «Дерево роду».

Крім того, у 2017 році Світова Управа СУМ започаткувала акцію індивідуальної підтримки вояків Української Армії «Сумівець – бійцю», суть якої полягає в зборі добровільних пожертв від членів організації та подальшої закупівлі футболок для українських солдатів.

Спілка Української Молоді – молодіжна виховна організація займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі свого гасла «Бог і Україна».

Спілку засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині, з того часу організація поширює свою працю у 10 країнах світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

В основі виховної системи СУМу є теоретичні напрацювання Григорія Ващенка – відомого українського педагога, який вперше розробив систему національного виховання.

Осередок Буффало.

Осередок Боффало.

Осередок Випанні.

Осередок Випанні.

Відділ Стемфорд

Відділ Стемфорд

Осередок Гошен
Осередок Гошен
Осередок Йрнкерс

Осередок Йонкерс

Осередок Паллатайн
Осередок Паллатайн
Осередок Філадельфії

Осередок Філадельфії

Осередок Сиракузи

Осередок Сиракузи

Осередок Нью-Йорк
Осередок Нью-Йорк
Осередок Пассейк
Осередок Пассейк
Осередок Ірвінґтон

Осередок Ірвінґтон

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається