Cвяткування свята Святого Миколая в Любляні, Словенія Рекомендовані

П'ятниця, 22 грудня 2017 12:07 Автор  Андрій Хевка Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
до Любляни знову прилітав український Святий Миколай до Любляни знову прилітав український Святий Миколай Фото: Joze Simec

В неділю 17 грудня, трохи раніше, ніж заплановано зазвичай (бо в ці дні має багато справ!), до Любляни знову прилітав український Святий Миколай. Цікавився, як завжди, чи були ми слухняні? Питався і дорослих, і дітей… Нікого не забув, і звичайно, саме цього дня, всі до одного, мали надзвичайно підвищену слухняність, тому, всі отримали гостинці від трохи суворого, але справедливого та всевидющого Святого Миколая.

Свято цього року розпочалося з молитви до Святого Миколая та короткої проповіді отця Василя, який завітав до нас з Італії, де він служить для української громади.

До нас на свято також завітала акторка Лялькового театру м.Любляна, пані Соня Кононенко, щоб зі своїм малюком Дракончиком порадувати діточок інтерактивною виставою, хоча здається насолоджувалися цією виставою однаково і діти, і їхні батьки, що на мить перетворилися на дітей. В приміщенні кт «Любляна-Київ», як завжди було тепло і затішно в усіх сенсах. Ми, як завжди, раді Вас будемо бачити ще й наступного року! До зустрічі!

Гарних свят Вам бажаємо!

П.С. Хочемо подякувати всім, хто приєднався до підготовки свята та допоміг при його фінансуванні. Особлива подяка пані Соні Кононенко, висловлюємо вдячність керівництву та членам кт «Любляна-Київ». Дякуємо діткам та батькам, що й цього року завітали привітати Миколайчика. Висловлюємо подяку Посольству України в РС за кошик солодощів для дітей.

Відео свята:

 

Фотографії: