З Новим роком та Різдвом Христовим! Рекомендовані

Неділя, 31 грудня 2017 13:55 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
З Новим роком та Різдвом Христовим! З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі, партнери та колеги!

Колектив порталу української діаспори "Стожари" вітає вас з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

 

Новорічні і Різдвяні свята — час казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Час, коли ми підсумовуємо минуле і будуємо плани на майбутнє, сподіваючись на краще. Дякуємо усім тим хто був частиною життя нашого творчого та дружнього волонтерського проекту. Дякуємо усім, хто був поруч у році, що минає, підтримував та вболівав, допомагав реалізовувати ідеї, надихав на нові звершення, довіряв та просто радів нашим успіхам! В цей традиційно хвилюючий період ми поділяємо з вами надії на добре майбутнє, мирне небо та щасливу долю. У наступному 2018 році всім нам знадобиться мудрість, витримка та оптимізм. Тож уже традиційно закликаємо творити дива для знайомих і незнайомих, для тих, хто цього найбільше потребує. Підтримуймо один одного, несімо усім радісну новину про народження Христа!

Нехай прийдешній рік принесе Мир і Спокій у Вашу домівку, натхнення і успіх — у професійній діяльності, надію і любов — у серця! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

Віримо, що 2018 рік буде щедрим на цікаві плани та творчі здобутки, принесе смак нових перемог і гідне визнання Ваших добрих справ.

Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята у рідній домівці, і тих, хто знаходиться далеко, – чистим світлом людських чеснот та цінностей. У єднанні та взаємопідтримці – наша сила і перемога!

Хвороби хай зникнуть, а з ними все зле,

Хай завжди надія у серці живе!

Радість і щастя до нас всіх прийде,

Новонароджений Ісус Мир на українську землю принесе.

Всіх Вам гараздів і щедрот,

Щоб влада завжди чула свій народ.

Щоби закінчилась війна

І Україна сильною була!

З Новим роком і Різдвом Христовим!