Українська діаспора у Швейцарії передала благодійну допомогу двом українським дитбудинкам Рекомендовані

Субота, 21 квітня 2018 00:58 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Благодійні організації, засновані українцями, що мешкають у Швейцарії, у квітні передали до двох українських дитячих будинків 90 кг одягу та закупили дитячі ваги для Харківського міського перинатального центру.

Про це повідомляється на сайті Женевського осередку Товариства українців у Швейцарії.

До обласного будинку дитини №3 у Харкові та Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини відправили новий одяг французького виробництва преміум-класу, повідомляють на сайті відділення. Серед товарів, які передали дітям, – куртки, піжами, боді, шапки, нагрудники, гетри, шарфи, рукавиці та спальні мішки. Кожен дитячий будинок отримав по 45 кг посилок.

Крім цього, до неонатологічного стаціонару Харківського міського перинатального центру вже передано двоє дитячих вагів.

Ініціатором проекту є благодійний фонд Association DETI. За словами співзасновника та президента цього фонду Марини Романенко, у реалізації проекту брали участь кілька організацій: французька благодійна асоціація Femmes Internationales Murs Brisés придбала дитячий одяг у місцевого виробника, а Association DETI, женевське відділення Товариства українців і некомерційна організація Princess Carina Organisation займалися доставкою та переданням допомоги.

"Ми розширюємо географію нашої допомоги. У найближчих планах – підтримувати навчальні проекти для дітей, які опинилися у складних сімейних ситуаціях або перебувають у дитбудинках", – анонсувала голова Association DETI Марина Романенко.

За словами співзасновника та президента цього фонду Марини Романенко, із жовтня 2017 року Association DETI передала у Київську, Харківську, Львівську, Закарпатську, Сумську та Вінницьку області близько 350 кг іграшок, а також одягу та взуття для дітей.