Українці Андорри запрошують на український гірськолижний тиждень Рекомендовані

Середа, 02 жовтня 2013 05:52 Автор  Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Високо в Піренеях між Францією та Іспанією сховалося гірськолижне князівство Андорра. Так і хочеться сказати царство, так тут панує ідилія вічного відпочинку та умиротворення з природою гірських вершин.

Щорічно країну відвідує до 12 мільйонів туристів. В Андоррі одна з найбільших зон катання: 300 км, з яких 210 км гірськолижного курорту Грандваліра і 90 км Валлнорда! Характеристики спусків підходять як для початківців так і просунутих лижників і сноубордистів. 

Щозими в країну в Піренеях, так свою країну називають місцеві жителі і так її рекламує комітет з туризму, приїжджають лижники з України. З кожним роком їх стає все більше, так як наші українські оператори продають тури на зиму.

В Андоррі проживає Українська діаспора. Багато українців проживають в князівстві зайняті в секторі туризму на обслуговуванні туристів з України та Росії. Тут розташувалися два українських музею: перший музей мініатюри Миколи Сядристого , а другий музей іконографії . У створенні цих музеїв взяв активну участь Почесна консул України в князівстві Андорра Антоні Зорзано . Так що гірськолижникам і сноубордистам APRESSKI є чим зайняти себе у вільний від гірських вершин час .

Один раз на рік проводитися Українська гірськолижний тиждень в Андоррі! На це заходи запрошуються всі бажаючі взяти участь у змаганнях і просто покатати на втіху на ідеально відратрачені схилах! На сервісі Андоррці не економлять. У рамках цього заходу крім катання на бігових, гірських лижах, сноубордах і сноукайтах проходять екскурсії, відвідування музеїв.

 

Наші українські інструктора беруть активну участь у днях України в Андоррі! До Андорри вже всьоме приїздить українська молодіжна команда під керівництвом головного тренера Тимофія Єршова на міжнародні змагання Трофей Боруфа з гірських лиж та сноуборду. Як бачите є тісний зв'язок між нашими країнами і вона почалася ще в 1933 році, коли наш земляк - слов'янин Борис Скосирев став Королем андоррскім. Генеральною Радою Андорри був затверджений на цю посаду після того як представив першу конституції, в основі якого лежало лібертаріанство, що багато в чому послужило економічному розквіту всього князівства.

У другій половині ХХ століття починається бурхливий розвиток зимового туризму. ВВП Андорри на 80 % складається з туристичної галузі; сюди приїжджають з усієї Європи, в тому числі з України та Росії, решта 20 % у сфері фінансових послуг; в бізнес колах князівство називають податковим раєм.

Андорра свого роду дюті -фрі: адже тут дешевше на 40 % ніж у сусідній Франції та Іспанії! Так що АПРЕССКІ можна підібрати собі гірськолижне спорядження і не тільки.

з 1 по 8 лютого 2014 року відбудеться "УКРАЇНСЬКИЙ ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ТИЖДЕНЬ В АНДОРРI"— це унікальний захід, який проводиться один раз на рік у горах Піренеях посеред субтропічного клімату Андорри.

Цей захід було засновано українцями, які постійно проживають в Андоррі для підтримки іміджу України в гірськолижному світі, і проводиться щороку за підтримки Української Діаспори в Андоррі і почесного Українського консула А. Зорзано, який зробив великий внесок у підтримку та розвиток української культури.

Українці, які приїхали на український гірськолижний ТИЖДЕНЬ в Андорру отримують БЕЗКОШТОВНО:

 Культурна частина (початок щодня о 18.00)

 1. Гіда — екскурсовода по Андоррі та екскурсію по вечірній столиці Андорра ла Веллі;

 2. Екскурсія з гідом по гірськолижних схилах Андорри ( в призначений час );

 3. Відвідування українського музею мініатюр в Андоррі Миколи Сядристого, експонати якого чудові і унікальні, такі як підкована блоха або стадо верблюдів у вушку голки;

 4. Відвідування стародавнього музею іконографії, експонати якого були зібрані з багатьох слов’янських країн.

 5. Бізнес — зустрічі для тих членів групи , хто зацікавлений познайомиться з можливостями Андорри , як країни з низькими податками та країни підтримуючої політику іноземних інвестицій

Завдяки підтримці української діаспори в князівстві Андорри всі ці сервіси доступні для Українців безкоштовно!

Спортивна частина (початок щодня о 9.00 )

 У рамках лижної школи: навчання у групах, тренування, майстер класи або самостійне катання на гірськолижних курортах Андорри!

 

Ласкаво Просимо до Андорри!

Для отримання детальної інформації, звертайтесь: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останнє редагування Середа, 02 жовтня 2013 10:16