Протидіяти дезінформації РФ можна лише правдою, і тут допомога діаспори є дуже важливою, - Турчинов на зустрічі з Чолієм. Рекомендовані

Четвер, 07 червня 2018 06:29 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов обговорив із президентом Світового конгресу українців (СКУ) Євгеном Чолієм тривання російської агресії проти України та негативний вплив будівництва "Північного потоку-2" на енергетичну безпеку Європи.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби РНБО.

650x406 1Під час зустрічі було акцентовано на продовжені військової агресії РФ на сході України. За словами О. Турчинова, російсько-окупаційні угруповання щодня здійснюють обстріли наших територій з використанням забороненого Мінськими угодами важкого озброєння.

«Усі факти свідчать, що Путін не збирається припиняти агресію. Його мета - дестабілізувати ситуацію в Україні, виснажити нашу країну, зламати здатність до опору, а також посилити свій вплив на Європу, розколюючи єдність європейських країн», - сказав Секретар РНБО України.

Окрім того, сторони обговорили руйнівний вплив будівництва «Північного потоку-2» на економіку та безпеку України, а також на енергетичну безпеку Європи. «Принциповим питанням є продовження санкцій проти Росії до повного звільнення захоплених українських територій Донбасу та Криму», - наголосив Секретар РНБО України.

Також, за словами О. Турчинова, дуже важливо доносити інформацію про масштабні зміни, які відбуваються в Україні, тому що «це розвінчує інформаційну пропаганду РФ, яка є елементом гібридної війни та ведеться не лише проти нашої держави, а й проти всіх цивілізованих країн світу».

 «У цьому питанні дуже важлива допомога діаспори - доносити правду про російську агресію, про РФ як державу-терориста, яка розуміє лише мову сили», - наголосив Секретар РНБО України.

650x423 1

Своєю чергою, Є. Чолій наголосив, що діаспора докладає усіх зусиль до підтримки України та протидії російській пропаганді. Він розповів, що СКУ розпочинає акцію «Червона картка». «Червону картку вручатимуть тим західним політикам, які попри те, що їх країни запровадили санкції проти РФ, вирішать поїхати до Росії на Чемпіонат світу з футболу», - повідомив він.