Спільно захистимо права українців за кордоном Рекомендовані

П'ятниця, 15 червня 2018 07:24 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Представники української громадської спілки “Міжнародно-інтеграційний центр” зустрілися з керівництвом організації  “Працедавці Помор'я” та керівниками Департаменту праці Гданська.

Про це йдеться в повідомленні Консульства України в Гданську.

IMG 0710 tmb 270x180 15 червня за головування консула-керівника України в Гданську Лева Захарчишина відбулася зустріч представників організації “Працедавці Помор'я” та української громадської спілки “Міжнародно-інтеграційний центр”.

Метою візиту представників української громади стало налагодження комунікації поміж польською та українською сторонами з метою запобігання нелегальному працевлаштуванню українських громадян на території Республіки Польща,  зменшенню кількості випадків шахрайства з боку нечесних працедавців та посередників праці як з польської, так і з української сторони, сприяння підвищенню рівня правової грамотності українських громадян, що виїжджають на роботу до Польщі.       

“Завдання української влади та громадських організацій - це охорона прав та допомога трудовим мігрантам, - сказав на зустрічі Лев Захарчишин. І в цьому ми маємо спільний інтерес з представниками польського бізнесу. Наша спільна мета - усунути з ринку нечесних гравців, шахраїв, які ошукують громадян України та Польщу, оскільки працюють поза законом”.

У підсумку зустрічі сторони домовилися підготувати та укласти меморандуму про співпрацю між організацією “Працедавці Помор'я ” та українською громадською спілкою “Міжнародно-інтеграційний центр”. Зазначається, що цей документ сприятиме поглибленню співпраці та досягненню намічених цілей у сфері покращення становища українських трудових мігрантів на терені Польщі.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається