Для української малечі в Будапешті відбувся табір "Веселі канікули" Рекомендовані

Середа, 27 червня 2018 06:31 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

18–25 червня, українські діти вивчали банси, різні танці, бавилися ігри, відбувалися спортивні змагання та естафети, проходили різні гуртки. Щодня були катехези та Божественна Літургія. Ранок розпочинався зі спільної молитви та гімну України. Головною була тема «Маленькі кроки до неба», відтак зосереджувалася увага на таких аспектах: співчуття, радість, вибачення, вдячність, щирість, обійми. Діти також малювали малюнки для українських воїнів, які захищають Україну на Сході. Цікаву програму підготували аніматори з України: Святослав Херович, Олег Вольський, Юля Славич і Наталя Лелик .

Закінчився табір у неділю, 25 червня, Божественною Літургією, після якої українська громада Угорщини в гірській частині Будапешту відзначила День родини, під час якого діточки мали можливість перед батьками показати свої знання та вміння, здобуті під час церковного таборування.

Як зазначив о. Дам’ян Габорій, священик для українців у Будапешті: «З кожним роком зростає популярність цього табору серед українських сімей. Два роки тому ми запровадили Веселі канікули в Будапешті, на який зголосилося тільки дві дитини. На жаль, мусіли відмінити. Минулого року на таборі було п’ятнадцять діточок, а цього року скористало з нього вже двадцять п’ять. Найголовніша мета нашого табору – створити для дітей умови українського середовища та дружності, щоб навчити їх любити Бога, ближнього й Україну» – наголосив священик.

 35247684 798368547026998 500314246320488448 n1

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині

Останнє редагування Середа, 27 червня 2018 06:42

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається