В Одесі пройшов VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних бандуристів «Чарівна бандура» Рекомендовані

Середа, 04 липня 2018 09:10 Автор  Ніна Петриківська Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 21 по 23 червня в Одесі проходив VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних бандуристів «Чарівна бандура».

Більш ніж 100 учасників з різних регіонів України змагалися у номінаціях: бандурист-інструменталіст, бандурист-співак, ансамблі малих форм, ансамблі великих форм. 

У конкурсі брали участь учні початкових мистецьких навчальних закладів, середніх спеціалізованих музичних шкіл, кобзарських шкіл і студій, студенти I–II курсів музичних коледжів та училищ.

До складу журі конкурсу увійшли видатні діячі сучасного бандурного мистецтва – заслужені артисти, діячі культури і мистецтв України, кандидати мистецтвознавства, кращі викладачі вищих та середніх музичних навчальних закладів.

Фестиваль проводився на некомерційній основі.

Конкурс пройшов у стінах Одеської обласної філармонії, на високому професійному рівні як для учнів так і для викладачів. Учасники  конкурсу отримали дипломи, подяки та призи від організаторів.

В період з 21 по 23 червня 2018 року проведені конкурсні прослуховування та семінар в рамках цього конкурсу. Під час роботи семінару - практикуму були прослухані доповіді:

- Мандзюк Л.С.- кандидата мистецтвознавства, доцента Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського – «Динамічна агогіка як важливий аспект виконавської виразності бандуриста".

- Созанського О.О. - заслуженого артиста України, заступника директора з  методичної роботи та міжнародних перспектив ЛССМШ ім. С.Крушельницької – «Презентація методичного посібника «Школа вправності бандуриста».

- Сукенник Г.І.-заслуженої артистки України,артистки тріо бандуристок «Мальви» Одеської обласної філармонії, викладача-методиста по класу вокалу ОССМШ ім. П.С.Столярського – «Проблеми опорного співу та їх вирішення у бандурному вокальному втіленні».

- Морозевич Н.В. - заслуженого діяча мистецтва України, кандидата мистецтвознавства, професора Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової – «Класу бандури Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової 30 років. Становлення та особливості розвитку».

Крім конкурсу діти відпочили на морі, ознайомились з памятками архітектури Одеси, мали морську прогулянку на катері, послухали гала-концерт переможців конкурсу та концерт Заслуженого артиста України Олега Созанського. Діти отримали море задоволення від поїздки на конкурс.

Останнє редагування Середа, 04 липня 2018 10:30