Історична перемога українця Олександра Усика над росіянином Муратом Гассієвим Рекомендовані

Понеділок, 23 липня 2018 06:13 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Олександр Усик - перший в історії України абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі, володар поясів за версіями WBC, WBO, IBF і WBА і пояс журналу The Ring.

У фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) у важкій вазі український боксер Олександр Усик одноголосним рішенням суддів переміг росіянина Мурата Гассиев і став абсолютним чемпіоном світу і володарем трофея Мухаммеда Алі.

Поєдинок тривав усі 12 раундів, а за рішенням суддів Усик отримав впевнену перемогу - 120:108, 119:109, 119:109.

Усик - четвертий боксер в історії, який завоював всі чотири чемпіонські пояси. Раніше це вдавалося Бернарду Хопкінсу, Теренсу Кроуфорд і Джермейн Тейлору.

Після бою проти Гассієва Усик кинув виклик 35-річному екс-чемпіону WBC у важкій вазі британському боксерові Тоні Белью.

В аеропорту Жуляни, з огляду на пізній час, Олександра Усика зустрічало небагато вболівальників, але достатня кількість журналістів, яким Усик приділив належну увагу.

21751151"Які відчуття? Та ніяк. Я задрімав 1,5 години в літаку. Після поєдинку ще не спав, емоційно ходив, пив, їв, збирав сумки і літали туди-сюди. Дуже хочеться приїхати додому, прийняти душ і лягти, витягнути ніжки...".

"Дуже спокійно ставлюся до того, що став абсолютним чемпіоном. Вийшло і слава Богу.".

"Підтримкою я був приємно здивований. Мало того, щоб було багато наших співвітчизників, так і багато місцевих мене підтримувало. Я аж подумав "Ух ти, нічого собі".

"Далі у мене відпочинок, я дітей давно не бачив. Ми зараз повернулися, поспілкуємося з промоутером, з компанією і обговоримо подальші плани. Я дуже скучив за дітьми, хочу якомога більше побути з дітьми, відпочити і відновитися.

630 360 1532302639 25091

Бій з Беллью? Він говорив, що хоче боксувати з переможцем суперсерії. Це взаємне бажання. Зв'язувався його промоутер з моїм, я не знаю. (В цей час стоїть поруч промоутер Олександр Красюк ствердно кивав).

Заява Гройсмана про те, що мені потрібно дати звання, не читав, нічого не можу сказати з цього приводу. Думаю, вони перебільшують мої можливості.

Не хочу порівнювати Бріедіс і Гассіева. Вони різні боксери, два різні стилі. Це новий крок. Фінал більш емоційним був, я до нього по-іншому готувався, він був в іншому місці.

Місце під пояса? Моя дружина зараз займається ремонтом і вже виділила місце під пояса і Кубок...", - розповів Усик.