Хорова капела з Львівщини виступила у Австрії у рамках фестивалю «EUROPEAN ART 47».

Вівторок, 24 липня 2018 07:53 Автор  Орест Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В Австрії відбувся фестиваль «EUROPEAN ART 47». Австрійці та українська діаспора мали нагоду ознайомитися з творчістю, мистецтвом та багатогранною культурою Львівщини.

Хорова капела «Дударик» з Львівщини у Австрії представляла область на гастролях у Австрії у рамках  фестивалю «EUROPEAN ART 47».

Хорова капела «Дударик» в АвстріїУ репертуарі звучали класична музика, українські народні пісні, духовні співи. На концерт виконавців приходили,як австрійці, так і представники української діаспори.

Концерти відбулися у кафедральному соборі м. Гляйздорф (Gleisdorf), в Стирасiк парку (Styrassic Park) у Бад Гляйхенберзі, у концертному залі Сонненхоф м. Ферінг (Sonnenhof/Fehring), у міському центрі культури м. Страден (Straden), у міському центрі культури м. Хатцендорф (Hatzendorf), у м. Грац (Graz) та у м. Рігерсбург (Rigersburg).

«Під час фестивалю «EUROPEAN ART 47» концерти та виступи капели «Дударик» відвідали понад 1100 осіб. Подія вражає своєю масштабністю та позитивним переданням настрою. Переконана, що такі фестивалі сприяють об’єднанню та є чудовою промоцією культури Львівщини та України», –  наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації – Мирослава Туркало.