Український стартап зібрав в Польщі майже 5 мільйонів доларів Рекомендовані

Середа, 25 липня 2018 07:21 Автор  Орест Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Стартап українських розробників CallPage привернув близько 4,5 мільйони доларів від фондів Innovation Nest, Market One Capital та TDJ Pitango Ventures.

Три польські фонди (Innovation Nest, Market One Capital і TDJ Pitango Ventures) вклали у стартап 17 млн злотих (це приблизно $ 4,5 млн).

Що за стартап?

CallPage – це віджет, який розміщується на сайті і дозволяє швидко зв’язати клієнта і торговця по телефону. Його заснували у 2015 році троє українців: Ростислав Кнап, Андрій Ткачов і Сергій Бутко, які переїхали з України в Польщу. Компанію оцінили в $ 340 000. В CallPage працює близько 50 осіб.Зараз CallPage використовують більше 3000 компаній у світі, в тому числі UPC, Medicover, Coral Travel і Virgin.

Як це працює?

Все просто: клієнт заходить на сайт, у спеціальному віконечку пише свій номер телефону. Через декілька секунд відвідувача з’єднують із власником (чи черговим адміністратором) сайту.Але основна фішка і цінність CallPage – це скоринг-система оцінки поведінки користувача на сайті. Вона дозволяє з майже 100% імовірністю передбачити, купить щось відвідувач чи ні.Зараз команда впроваджує у свій продукт елементи машинного навчання і штучного інтелекту. Це дозволить CallPage аналізувати сотні тисяч розмов.

Ростислав Кнап, Андрій Ткачов і Сергій Бутко
Останнє редагування Середа, 25 липня 2018 08:04

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається