Українці Анаталії запрошують на святкування Дня незалежності України! Рекомендовані

П'ятниця, 03 серпня 2018 06:01 Автор  Marina OZEL Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Програма святкування Дня незалежності в Антальї Програма святкування Дня незалежності в Антальї
24 серпня в Анталії Туреччина відбудеться святкування Дня Незалежності України. Просто неба в одному з розкішних парків міста поруч з Antalya Kültür merkezi (АКМ), О 19.00 годині на гостей чекають веселі розваги, майстер-класи з вишивки, гопака, працюватиме ярмарок, пригощатимуть українськими стравами.
 
 А після розпочнеться концерт. В програмі братимуть участь колективи з Анталії: співочі - "Калина" та "Берегиня", танцювальний - "Світанок". До речі, цей дитячий ансамбль народного танцю єдиний такий в Туреччині. Бо діти танцюють винятково українські танці.
Ці колективи створені активістами двох українських громад офіційно зареєстрованих в Анталії. Це "Середземноморське об'єднання українців" та "українське культурно-мистецьке об'єднання".
Серед гостей фестивалю - етно гурт "Боговиця" з Києва. Цей колектив унікальний тим що співає майже втрачені українські пісні. На сцені працюють акапельно, але їх потужні голоси передають всю глибину наших давніх пісень. Особливо ретельно підбирають костюми - намагаються використовувати автентичні речі.
Ще одні гості на святі - колектив народного танцю з міста Шостка що на Сумщині. Діти зі шосткинського "Світанку" покорили своєю майстерністю виконання танцю чимало фестивалів чи конкурсів. Професійне виконання, яскраві костюми танцюристів, запальні номери сподобаються всім.
Тож вдягайте вишиванки і приходьте на свято Незалежності! Анталія чекає на Вас!