Українці Кіпру організовують автопробіг до Дня незалежності України

П'ятниця, 03 серпня 2018 08:31 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українці Кіпру організовують автопробіг до Дня незалежності України Фото - Асоціація Українців Кіпру

25 серпня 2018 року Асоціація Українців Кіпру ороганізовує Український автопробіг на Кіпрі «Слава Україні!»

"З нагоди великих національних свят нашої державності «Дня Незалежності України», «Дня Державного прапору» , 25 серпня 2018 року відбудеться Український автопробіг на Кіпрі «Слава Україні!», - повідомляє інформаційни портал української діаспори "Стожари" з посиланням на повідомлення організаторів.
"На прикріплених до Land Rover Defender флагштоках майорітимуть прапори України, з якими ми поїдемо по Кіпру за маршрутом: м.Нікосія (м.Лімасол) – п/в Акамас – ущелина Авакас – відпочинок в затоці Лара Бей - Знайомство з молодими черепахами - незаплановані за маршрутом цікавості від організатора – Морські печери – Сади з екзотичними фруктами західного Кіпру – Рибне мезе у порті м.Лачі – м.Нікосія (м.Лімасол).
У цей день, Українці Кіпру патріотичним автопробігом привернуть увагу до своєї Батьківщини, адже на високому пагорбі буде встановлений Прапор України. Протягом туру ми будемо дарити і вішати наклейки з надписом «Слава Україні!».

- Виїзди і повернення будуть з м.Нікосія (2 джипа/20 людей) і з м. Лімасол (2 джипа/20 людей). Бажаючі приєднатися з інших місць Кіпру, пишіть організаторам – ми допоможемо вам приєднатися до автопробігу.
- Виїзд з м.Нікосія о 7:30, з м.Лімасол о 8:30. Загальні місця зустрічі будуть повідомлені окремо.
- Вартість участі:
Для учасників, що виїжджають з Нікосії – 50 євро/1 дор., або 500 євро за джип/10 дорослих;
Для учасників, що виїжджають з Лімасолу – 45 євро/1 дор., або 450 євро за джип/10 дорослих.
Будь ласка ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: один джип Land Rover Defender вміщує 10 людей. Якщо джип повністю укомплектована 10 людьми, вартість складає 50 евро. Якщо у джипі буде менш, ніж 10 осіб, загальна вартість ділиться на кількість людей.

- Обід за бажанням і не входить до вартості. Додатково на місці в Лачі оплачується рибне мезе 18 євро/1 дор., у вартість алкогольні і безалкогольні напої включено.

УМОВИ УЧАСТІ:
Для участі необхідно забронювати місце і зробити внесок у розмірі 25 євро/1 дор. в строк до 10 серпня 2018 р.
Для бронювання місця напишіть запит на емейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або в повідомленні цього заходу, і вам буде відправлена інформація щодо відповідальної особи для внесення плати у вашому місці.

Ми забезпечимо транспортні засоби українськими прапорами. Дуже вітається наявність української символіки на учаснику пробігу!"
Візьміть з собою купальні приналежності, зручне взуття, маски, трубки.

До зустрічі на захоплюючій українській подорожі!

Останнє редагування П'ятниця, 03 серпня 2018 08:55