Українська діаспора Мюнхена надіслала чергову гуманітарну допомогу до Івано-Франківська Рекомендовані

Четвер, 13 вересня 2018 05:36 Автор  Орест Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Чергова партія гуманітарного вантажу (ліки, медичний одяг, взуття, перев’язочний матеріал) з Мюнхена вирушила цієї неділі до Івано-Франківська.

Про це повідомив Тарас Бережанський голова Активістськиого руху “Волонтерська Сотня Мюнхена”

41524154 10155862243667358 3103809664651886592 n1Велика громада української діаспори у Мюнхені, а також небайдужі німці, вже кілька років, щонеділі збирають на базі однієї з церков гуманітарну допомогу і відправляють на Прикарпаття.

Тарас Бережанський працює хірургом у Німеччині, де разом із однодумцями, виступає координатором процесу. Для цього вони зареєстрували в Івано-Франківську благодійний фонд “Допомагаємо Україні разом“. Спільними зусиллями, активісти визначають потреби у медичному інвентарі по місту та області, як серед лікувальних закладів, так і окремих осіб:

“В даному випадку ми плануємо передати гуманітарну допомогу до Івано-Франківської  міської, або обласної дитячої лікарні. Також, нещодавно був переданий великий вантаж зі Швейцарії, до обласної клінічної лікарні на Пасічній, де серед іншого були крісла для гемодіалізу, інвалідні візки та функціональні ліжка для стаціонарів.”, – розповідає Тарас Бережанський.

Варто зауважити, що до благодійності долучаються і перевізники, які безкоштовно транспортують гуманітарну допомогу із закордону