Посол України вручив вірчі грамоти президенту Болгарії

П'ятниця, 28 вересня 2018 10:32 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Болгарія Віталій Москаленко вручив вірчі грамоти президенту Республіки Болгарія Румену Радеву.

Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Болгарії. 

Під час зустрічі з Президентом Р.Радевим Посол наголосив на готовності української сторони до подальшого активного розвитку співробітництва з Болгарією у політичній, економічній та гуманітарній сфері.

 Президент РБ підтвердив незмінність позиції Болгарії щодо підтримки державного суверенітету та  територіальної цілісності України, а також послідовності дотримання європейської санкційної політики.

Посол України висловив вдячність Болгарії за реабілітацію 300 поранених українських військових у період до 2020 р. у рамках відповідного Трастового фонду НАТО, де РБ має статус провідної країни.

Було констатовано, що історична болгарська діаспора в Україні є надійним мостом дружби між двома країнами. Посол Віталій Москаленко запевнив Главу Болгарської держави, що представникам болгарської національної меншини гарантовані усі необхідні умови для вивчення рідної мови, яка викладається як у школах, так і у низці університетів України.