Українців запрошують на експедицію в Антарктиду – є вільні місця Рекомендовані

П'ятниця, 28 вересня 2018 10:50 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

В Україні відбирають людей на 24 антарктичну експедицію (2019-2020 роки) на станцію Академік Вернадський.

 

27 вересня 2018 року, Національний антарктичний науковий центр МОН України оголосив відбір людей на експедицію, передає прес-служба МОН.

5baccdda259e01364467151

«Йдеться про експедицію, яка вирушить на крижаний континент взимку 2019-го. До цього часу нам треба підібрати та підготувати команду, в яку входитимуть науковці, технічний персонал, лікар та кухар. Ми запрошуємо всіх охочих подаватися на конкурс, звісно, попередньо ознайомившись як з загальними вимогами до зимівників, так і з окремими – до кожної позиції. Хочу підкреслити, що вперше за багато років ми не робимо жодних гендерних обмежень щодо можливих учасників експедиції. Тож чекаємо документи як від кандидатів, так і від кандидаток. Стати членом унікальної команди, що працює в надзвичайному регіоні планети – Антарктиці – це справді круто!», – розповів очільник Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ) МОН Євген Дикий.

thumbnail.php1Прийом документів для участі в 24-й УАЕ триває до 30 листопада 2018 року.

Загін зимівників формується з 12 осіб: сім науковців, три особи інженерно-технічного персоналу (дизеліст-електрик, системний механік, системний адміністратор зв’язку), лікар та кухар.

Серед загальних вимог – знання іноземної мови, відсутність хронічних хвороб, без шкідливих звичок.

Оплата праці – від 25 тисяч гривень на місяць.

Ознайомитися з правилами, вимогами та умовами конкурсу можна на сайті МОН.