Українська громада Австралії готується зустрічати – учасників Ігор Нескорених Рекомендовані

Понеділок, 08 жовтня 2018 11:00 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська громада Австралії готується зустріти команду ветеранів з України, яка прибуде до Сіднея для участі в Іграх нескорених 2018.

Про це повідомляє Укрінформ.

Союз українських організацій Австралії випустив спеціальну програмку (Ukrainian team guide), у якій описані усі ключові події за участю українських спортсменів. Так, зустріч української команди в Сіднейському аеропорту відбудеться 18 жовтня, а 20 жовтня усі охочі зможуть безпосередньо зустрітися і поспілкуватися з усіма її учасниками.

“Унікальна нагода зустрітися і поговорити з усіма 15 учасниками української команди “Ігор Нескорених””, – зазначається у запрошеннях на зустріч, заплановану на 20 жовтня, які розповсюдила українська громада Сіднея.

А Посольство України в Австралії цими днями також розпочало інформаційну кампанію із представлення учасників української збірної жителям Зеленого континенту.

Також серед основних подій, на які запрошують місцеві українці, – офіційне громадське вітання в Центрі української молоді Сіднея, вечір питань-відповідей та благодійна вечірка із збором коштів на потреби української армії, а також спільна культурна програма та офіційні проводи команди 28 жовтня.

Ігри Нескорених 2018 (Invictus Games 2018) відбудуться у Сіднеї 20-27 жовтня.