У Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса відкриється виставка про діаспору

П'ятниця, 26 жовтня 2018 09:02 Автор  Орест Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

30 жовтня 2018 року у Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса  відбудеться презентація виставки «Світовий Конґрес Українців: вчора, сьогодні, завтра».

30 жовтня 2018 р. о 14:30 у Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса (м. Вінниця, вулиця 600-річчя 21, фойє головного корпусу ДОННУ) відбудеться презентація мультимедійної виставки «Світовий Конґрес Українців: вчора, сьогодні, завтра», створеної Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Захід відбудеться у рамках Всеукраїнської просвітницької акції з нагоди 50 ліття Світового Конґресу Українців напередодні XI Конґресу СКУ, - про це повідомляє інформаційний портал українців світу "Стожари" з посиланням на повідомлення Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Метою виставки є поширення знань про Світовий Конґрес Українців та популяризація діяльності СКУ серед широкого кола громадськості в Україні та світі. Організатори ставлять собі за мету ознайомити українців з різних регіонів нашої держави з роботою найавторитетнішої української організації у світі та долучити молодь і різні середовища громадськості до поширення інформації про історію та діяльність Світового Конґресу Українців, а також до участі у просвітницьких проектах, спрямованих на співпрацю зі світовим українством.

У матеріалах виставки висвітлено історію і діяльність Світового Конґресу Вільних Українців (1967–1993 рр.) та СКУ (1993–2017 рр.), подано біографії відомих діячів української діаспори, представлено унікальні архівні документи, надані СКУ та Центральним державним архівом зарубіжної україніки, історичні фотографії та відеофільми, презентовано проект з вшанування жертв Голодомору 1932-1933 рр. «Україна пам’ятає – світ визнає» та цитати діячів української діаспори про Голодомор.

Вхід вільний.