Українська Жіноча Організація в Швеції запрошує вшанувати та відвідати українські поховання у Стокгольмі Рекомендовані

Вівторок, 30 жовтня 2018 12:45 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

04 листопада Українська Жіноча Організація в Швеції в рамках проекту «Українці Швеції: великі, відомі і невідомі» запрошує вшанувати тих, які творили історію українського життя в Швеції та внесли вагомий внесок в світову культуру, відвідавши поховання українців на кладовищі Skogskyrkogården в місті Стокгольмі.

Про це повідомляє портал української діаспори "Стожари" з посиланням на Ukrainska Kvinnoföreningen i Sverigе.

"У Швеції є чимало українських поховань.

Кожна могила ... історія життя, окрема маловідома доля…

Богдан та Олена Кентржинські, Осип і Ельза Майданюк, Модест Менжинський, Валеріан Федорчук, Григорій Пукало, Кирило Гарбар, Богдан Скобович-Околот, Богдан Залуга, Надія Шюсселедер, Олена Берхеде, Григорій Будяк, Володимир Британ, Михайло Бойко та багато інших українців, які знайшли свій останній притулок далеко від Батьківщини.

04 листопада заплановано відвідини поховань українців на кладовищі Skogskyrkogården в місті Стокгольмі. Зустріч о 13.00 біля виходу з станції метро (зелена лінія) - Skogskyrkogården.

Приходьте вшанувати тих, які творили історію українського життя в Швеції та внесли вагомий внесок в світову культуру. А нам, нашим дітям і внукам - її продовжувати!", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Місця вшанування українських вояків у Чехії

«Українці Швеції: великі, відомі і невідомі» - це проект жіночої організації, який реалізується на пошуковій роботі, створення каталогу поховань українців, налагодження контакту з родичами, упорядкування та догляд за могилами.  
Останнє редагування Вівторок, 30 жовтня 2018 13:07