Українські студенти вирушили в дослідницьку експедицію до Ізраїлю Рекомендовані

П'ятниця, 28 грудня 2018 08:38 Автор  Ніна Петриківська Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

23 грудня розпочалась дослідницька експедиція до Ізраїлю студентів з України

Експедиція здійснюється за підтримки Кабінету Міністрів України, Western NIS Enterprise Fund та Dragon Capital.

Протягом тижня молоді люди з усіх регіонів України дізнаються більше про успіхи цієї країни у різних сферах та розкажуть ізраїльтянам про Україну. Це вже четверта така експедиція Української академії лідерства та найбільша адвокаційна кампанія України на Близькому Сході.

Частина дослідницької експедиції складається із зустрічей із ізраїльськими громадськими діячами, політиками, військовими та різноманітного волонтерства. Зокрема, студенти досліджуватимуть сфери політики, 
національної безпеки, підприємництва, інновацій, неформальної освіти. Наприклад, цікавим є розвиток інновацій в аграрній сфері — попри особливості місцевого клімату, Ізраїль, використовуючи інновації, здатен забезпечити понад 80% внутрішньої потреби в продовольстві.

В ході експедиції студенти Української академії лідерства роз’їдуться у 40 міст та містечок по всій країні, де відбудуться презентації академії та неформальні розповіді та рефлексії про Україну. У нашій комунікації ми активно використовуємо та поширюємо нову айдентику Україну з урядової кампанії UkraineNOW в рамках співпраці академії з Урядом України.

«Ізраїль — це країна, яка наразі перебуває у стані війни, тим не менш, вона вважається однією з найрозвинутіших у світі. На 70% Ізраїль складається з пустелі, проте держава не тільки забезпечує своє населення сільськогосподарською продукцією, але й експортує до країн ЄС та США, — розповідає керівник Української академії лідерства Роман Тичківський.— Україна зараз перебуває у пошуках себе в умовах зовнішньої загрози. Ми прагнемо, щоб активні підлітки з усієї України під час цієї освітньої експедиції отримали нові знання, відкрили для себе можливості розвитку, і, повернувшись додому, ставали змінотворцями у себе в регіонах».