Завершується реєстрація на стипендіальну програму для українців у Стенфорді – встигніть податись! Рекомендовані

Вівторок, 15 січня 2019 14:09 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

18 січня, завершується реєстрація заявок для українців на стипендіальну програму Стенфордського універститету The Ukrainian Emerging Leaders Program, яка націлена на реформаторів, політиків, юристів, підприємців, творців соціальних проектів, лідерів громадських організацій

У 2016 році один з найвідоміших університетів світу - Стенфорд - оголосив про спеціальну програму для українців під назвою The Ukrainian Emerging Leaders Program. Зараз в цю програму йде набір, заявки приймаються на сайті програми. Навчання триватиме з вересня цього року по червень 2020 року.

Основні вимоги до кандидатів:

  • Українське громадянство і плани повернутися в Україну після закінчення програми.
  • Вік не молодше 28 років.
  • Видатні досягнення в областях демократії, розвитку та верховенства права.
  • Не менше 5 років досвіду роботи.
  • Робочий рівень англійської.

Не підходять кандидати, які фултайм навчаються в інших вузах. Детальні умови для подачі заявок описані на сайті програми.

Податись можна до 18 січня, навчання триватиме з вересня цього року по червень 2020.

Програма The Ukrainian Emerging Leaders Program з’явилася у 2016 році завдяки ідеї стипендіатів програми JSK Fellowship Олександра і Катерини Акименко. Навчаючись в Стенфорді, вони помітили, що там досить мало українців і захотіли змінити цю ситуацію. Концепцію програми першими підтримали директор FSI Майкл Макфол і директор центру CDDRL Френсіс Фукуяма.