Українська парламентська делегація перебуває з візитом у США

Середа, 06 лютого 2019 12:57 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українські депутати зустрічаються з американськими колегами та представниками діаспори. У програмі українських політиків - низка зустрічей з представниками Сенату і Конгресу США, робочі наради в міністерствах і відомствах країни, проведення конференції з українською діаспорою, а також участь у 66-му Національному молитовному сніданку за участю президента США.

Про це повідомляє Лівий берег.

650x834134671Як йдеться у повідомленні, 5 лютого 2019 в рамках візиту української парламентської делегації в США відбулася зустріч керівника української групи, народного депутата України Павла Унгуряна з міністром енергетики США Ріком Перрі.

Під час зустрічі було обговорено низку важливих питань двостороннього співробітництва в енергетичній сфері, зокрема розвиток нових енергетичних можливостей України, американські інвестиції у видобуток українських природних ресурсів, диверсифікація забезпечення природним газом України і Європи.

Також під час зустрічі міністр Перрі наголосив на важливості подальших реформ в Україні і побудові стабільного суспільства на основі цінностей Біблії. Адже Сполучені Штати є хорошим прикладом успішної країни, фундаментом якої є вічні християнські цінності.

В рамках візиту відбулася також зустріч Павла Унгуряна зі Спеціальним послом США з питань релігійної свободи Семюелем Браунбеком.

Під час зустрічі Павло Унгурян та посол Браунбек обговорили надзвичайно болючі питання переслідувань українців на окупованих територіях через їхню проукраїнську позицію та релігійні переконання. Це особливо стосується євангельських християн, православних Київського патріархату, греко-католиків на території окупованого Донбасу, а також кримських татар у Криму.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається