У Тбілісі відзначили День народження видатної української поетеси Лесі Українки Рекомендовані

Середа, 27 лютого 2019 09:36 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 Сурамі. Музей Лесі Українки Сурамі. Музей Лесі Українки

З нагоди 148-ї річниці з Дня народження видатної української поетеси Лесі Українки та початком кампанії з відновлення музею-бібліотеки Лесі Українки в грузинському містечку Сурамі в Посольстві України в Грузії відбулося прийняття.

Про це повідомляється на сайті Посольства.

Як повідомляється, у прийнятті взяли участь представники Міністерства освіти і науки, культури та спорту Грузії, Національного агентства з питань збереження культурної спадщини Грузії, Міністерства закордонних справ Грузії, керівництва Хушурського муніципалітету, регіону Кахеті та Імереті, керівників громадських організацій українців в Тбілісі, представників сфери культури та ділових кіл.

В офіційній частини заходу з привітаннями виступили Посол України в Грузії Ігор Долгов, заступник Міністра культури України Юрій Рибачук, Перший заступник Міністра освіти і науки, культури та спорту Грузії Міхеїл Гіоргадзе та Голова Товариства Лесі Українки в Грузії Таріел Гоголадзе.

На завершення урочистої частини Юрій Рибачук та Міхеїл Гіоргадзе в знак дружби українського та грузинського народів та зміцнення культурних та міжлюдських зв’язків висадили на території Посольства України ялинки. 
Знаковим та приємним моментом стало участь у святкуванні грузинського кінорежисера Нани Джанелідзе та продюсера Марії Москаленко біографічного художнього фільму «Леся Українка. Узлісся», зйомки якого мають завершитися до 150-ї річниці з Дня народження української поетеси.