У США відбувся благодійний обід для допомоги Україні

П'ятниця, 01 березня 2019 10:22 Автор  Олесь Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В приміщенні Сестрицтва св. Покрови (голова Леся Сівко) при Українській православній церкві св. Андрія Первозваного у Савт-Бавнд-Бруку, Ню-Джерзі‚ 10 лютого відбувся благодійний обід для допомоги Україні, який приготували студенти Української православної семінарії св. Софії.

1550153192 p10401001В обіді брали участь Митрополит УПЦ США й усієї діяспори Антоній та Архиєпископ Даниїл. Семінаристи приготували борщ, капусняк, солянку, грибний, італійський та гороховий супи, каву і солодощі. Добровільні внески склали 1,571 дол. Ці гроші будуть використані для семи кухонь, які провадить УПЦ США в Україні для бідних людей. Іподиякон Юрій Добко подякував присутнім та помічникам за участь у благодійному дійстві. Опісля хор семінарії співав „Многая літа“ та численні колядки.

Благодійні обіди відбулися у більшості православних церков США. При УПЦ США від 1990 року діє Українське православне товариство св. Андрія, діяльність якого спрямована на розвиток церковного життя в Україні та допомогу потребуючим. Товариство надає постійну допомогу людям в Києві, Перяславі, Чернігові, Тернополі, Чернівцях, Маріюполі, забезпечує харчуванням та необхідним речами самітніх пенсіонерів, допомагпє переселенцям з Донбасу, утримує сім благодійних кухонь (понад 4,000 обідів щомісяця), надає допомогу кільком інтернатам для хворих дітей. Від початку існування Товариство св. Андрія зібрало понад 1.3 млн. дол. на здійснення релігійних, освітніх та гуманітарних проєктів.

1550153179 p10401201
На світлині: Владики Антоній та Даниїл з семінаристами – організаторами обіду.Смачні супи приготували семінаристи.


Багато парафіян прийшло на благодійний обід.