Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив за подвійне громадянство для української діаспори Рекомендовані

Понеділок, 18 березня 2019 07:42 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив за подвійне громадянство для представників української діаспори.
Про культурну дипломатію, можливість подвійного громадянства для української діаспори та боротьбу з російським впливом за кордоном він заявив в ефірі "Радіо Культура" під час вручення премії "Women ir Arts Award.
На зауваження, що для української діаспори з Канади, США, Чехії та інших країн немає спрощеної процедури отримання громадянства в Україні або набуття подвійного громадянства, він відповів:"Я взагалі за подвійне громадянство для таких українців і послідовно за це виступаю. Я вважаю, що ми маємо просто прописати критерії. Звичайно, ми маємо до цього йти".
"Ми втрачаємо тисячі і тисячі українців, які могли б працювати тут, і не тільки в державних органах чи якійсь бюрократії, чи бізнесі, але й також створювати сучасну українську культуру", – уточнив Клімкін.
 
"Багато людей розуміють нас, українців, через українську культуру. Вони дивляться на нас, на нашу культуру і таким чином розуміють, хто такі українці, чому Україна – це унікальна країна, чому вона єдина здатна боротися з Росією", – пояснив міністр.
Останнє редагування Понеділок, 18 березня 2019 08:24