Україністи Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою провели семінар для вчителів українських шкіл в Італії Рекомендовані

Середа, 20 березня 2019 07:58 Автор  МІОК Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

15-17 березня 2019 року Наталія Мартинишин та Олена Мицько, україністи МІОКу, на запрошення УГКЦ Італії провели навчально-методичний семінар для вчителів парафіяльних шкіл, а також взяли участь у духовній віднові.

Про це повідомляється на сайті МІОКу.

343434433222241

«Під час семінару учасники дізналися про інноваційний проект МІОКу «Крок до України», зокрема про інтернет-портал «Крок до України», підручники з української мови як іноземної (УМІ), літню школу україністики, семінари, конференції та форуми, які організовує Інститут», - йдеться у повідомленні.

Олена Мицько презентувала дослідження «Українознавчі школи за кордоном», над яким протягом 2017-2018 рр. працювали україністи та соціолог МІОКу Вікторія Гойсан, а також розповіла про Стандартизовані вимоги до рівня володіння УМІ як основу для укладання навчальних програм.

Наталія Мартинишин розкрила питання адаптації текстів для читання, розробки системи вправ до текстів для читання, а також продемонструвала власні напрацювання у цій галузі.

1553008134 3871

Окрім інтенсивної праці на семінарах, освітяни мали змогу  ознайомитися із виставкою світлин національного одягу «Дизайн сучасного костюму за джерелом творчості – національним одягом» Ірини Грицюк, заслуженого діяча мистецтв України, старшого викладача Львівської національної академії мистецтв.

14343344321

МІОК висловлює щиру вдячність організаторам семінару – Владиці Діонісію Ляховичу, ЧСВВ, Апостольському Візитаторові для українців греко-католиків в Італії  та сестрі Євсенії Мудранинець, СНДМ, відповідальній у справах катехизації УГКЦ в Італії, відповідальній за парафіяльні школи.