Музей української діаспори запрошує на майстер-класи з писанкарства Рекомендовані

Понеділок, 25 березня 2019 08:36 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Музей української діаспори розпочинає підготовку до Великодня серією майстер-класів з писанкарства.

Писанка – один із найважливіших елементів обрядової традиції Великодня, а писанкарство – це старовинне народне мистецтво, сакральна мова символів, де кожна цятка, колір, орнамент несуть своє окреме значення. Простором для символів є яйце. Його можна порівняти з листом, наповненим найкращими побажаннями на майбутнє.

Майстер-класи розраховані на дітей (з 6 років) та дорослих, початківців і тих, хто вже не вперше користується писачком. Протягом двох годин, окрім практичних навичок та власної писанки, учасники отримають безцінні теоретичні знання про історію та традиції писанкарства, його регіональні особливості, значення кольорів та символів.

• 6 квітня (сб.) 15.00-17.00
• 14 квітня (нд.) 15.00-17.00
• 20 квітня (сб.) 15.00-17.00
• 21 квітня (Вербна неділя) 15.00-17.00, тематичний майстер-клас «Дерево Життя»

Завершальний майстер-клас, який відбудеться 21 квітня на Вербну неділю, буде присвячений темі Дерева Життя – знакового символу для української культури, який також відомий дослідникам як Дерево Роду та тісно пов’язаний з побутом і звичаями українців.

Створіть свою унікальну писанку разом із нами!

Вартість майстер-класу – 180 грн. У вартість входять усі матеріали для участі, тож просимо попередньо зареєструватися за номером: 0939960019 (майстриня Анна Котліна).

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається