У Нью Йорку відбулися річні Загальні збори членів Фундації Українського Вільного Університету (ФУВУ) Рекомендовані

Середа, 27 березня 2019 07:35 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Нью Йорку відбулися річні Загальні збори членів Фундації Українського Вільного Університету (ФУВУ).

Голова Фундації Аскольд ЛозинськийЗбори переобрали головою Аскольда Лозинського. Також обрано управу Фундації в наступному складі: Леонід Рудницький та Іван Буртик —заступники голови; Степан Слуцький — секретар; Руслана Россі — фінансова; Марія Пришляк, Марія Поліщук, Юрій Стецко, Андрій Шуль, Андрій Ластовецький, Ольга Воляник, Лада Кий і Люба Садницька — члени.

Обрано Контрольну комісію: Петро Палюх — голова, Степан Качурак та Мирон Свідерський — члени. До Ради тростистів увійшли Аскольд Лозинський, Іван Буртик, Ярослав Оберишин, Андрій Шуль і Петро Матіяшек.

Жюрі Літературно-наукового конкурсу фонду “Воляників-Швабінських” обрано у складі: Марія Поліщук — голова; Ольга Воляник, Ігор Мірчук, Люба Садницька та Ігор Николюк — члени. Сформовано статутну комісію Фундації: Богдан Гаргай — голова, Аскольд Лозинський, Андрій Шуль, Іван Буртик і Марія Пришляк члени. Обрано членів до Стипендійноі комісїї від ФУВУ: Аскольд Лозинський і Андрій Шуль. Головою Стипендійної комісії ФУВУ ім. Теодора Воляника є ректор УВУ Марія Пришляк, і до комісії входять ще двоє членів, призначених УВУ.

Зборами провадила президія у складі Ігор Мірчук — голова, Марія Пришляк — заступник та Аскольд Лозинський — секретар. Збори вислухали звіти ректора УВУ, голови Фундації, секретаря, фінансової, а також голови Контрольної комісії. Прийнято бюджет на 2019 рік.

Багато дискусії присвячено біжучим потребам УВУ, зокрема питанню придбання і фінансування більшого або додаткового приміщення для УВУ та потребам більшого фінансування з інших теренів, як от з Канади, Європи і навіть України, оскільки ФУВУ працює виключно на території США.

Збори ухвалили збільшити бюджет допомоги Фундації для УВУ. Також збільшено премії Літературного-наукового конкурсу додатковими дотаціями від Фундації.