МІОК запрошує на зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком Рекомендовані

Понеділок, 15 квітня 2019 06:59 Автор  МІОК Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) запрошує сьогодні, 15 квітня, на зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Зустрічі з цією особистістю завжди відкривають для нас, українців, розуміння самої України, де ми живемо, та її сприйняття у світі. Сьогодні, в час такого важливого для нас усіх вибору, зустріч львівських політехніків із послом дружньої до нас країни є особливо актуальною.

Під час  дискусії під назвою «Україна – ключовий європейський партнер Канади» планується обговорити низку питань. Серед них: якою є міра особистої відповідальності кожного з нас за розвиток країни, зміцнення обраного курсу на НАТО та ЄС і формування позитивного іміджу України у світі; як в умовах сучасної потужної еміграції не втратити нашу українськість за кордоном, не розчинитися у чужоземних середовищах; чому для Канади Україна є ключовим європейським партнером тощо.

Посол Канади в Україні Роман Ващук, який має українське походження, є частим гостем Львова. Дипломат очолює Посольство Канади в Україні з 2014 року. Вільно володіє англійською, французькою, німецькою, російською, українською, польською і сербською мовами.

Захід відбудеться 15 квітня 2019 р. о 14:00 за адресою: Актова зала головного корпусу НУ «Львівська політехніка», вул. С. Бандери, 12. Вхід вільний. За додатковою інформацією пропонується звертатися за тел.: +38 (032) 258-01-51 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Останнє редагування Понеділок, 15 квітня 2019 07:04

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається