Всеукраїнська Ліга Українських Жінок запрошує усіх бажаючих взяти участь у всесвітній акції "Україно моя" Рекомендовані

Середа, 17 квітня 2019 06:23 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Всесвітня акція "Україно моя" є естафетою співдружності маленьких українців світу, що допоможе згуртуватися і спільно творити добрі справи.

 Про це повідомляється на сторінці ВЛУЖ у Facebook.

56578084 2180984505525427 1565436547698786304 n1"З надзвичайним задоволенням повідомляємо про початок Всесвітньої акції "Україно моя" та запрошуємо до участі усіх бажаючих.
Ця акція є естафетою співдружності маленьких українців світу, що допоможе згуртуватися і спільно творити добрі справи.
Вік учасників від 7 до 15 років.
За умовами акції, в кожній країні-учасниці, діти мають створити 5 малюнків на вказану вище тему на папері формату А4, особливих умов до технік виконання малюнку нема, його можна виконувати фарбами чи олівцями та додавати аплікації - фантазії дітей не обмежуються, головна умова, це дотримання теми акції. Щоразу, нові 5 малюнків відправляються до наступної країни-учасника, де діти готують 5 робіт - так естафета передається від країни до країни, щоразу доповнюючись новими роботами.
В акції передбачається участь дітей різних країн світу. Малюнки не потрібно надсилати нам - адресу наступного отримувача буде узгоджено і вказано на нашій сторінці відносно нових заявок на участь у акції.
Передача художніх робіт від учасника до учасника триватиме з квітня до грудня 2019 року, після чого буде організовано виставку усіх робіт в Україні, а відеозвіт буде відправлено кожній школі - учаснику акції.

З повагою Всеукраїнська Ліга Українських Жінок спільно з Національною Радою Жінок України.
Всю додаткову інформацію щодо акції можна отримати, зв'язавшись з нами:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
FB сторінка: https://www.facebook.com/leagueUkrainianWomens/
Рушійною силою стала Україна, а першим учасником Ліцей міжнародних відносин № 51 м.Київ - 5 робіт вже відправлено до Канади, де діти, під керівництвом Оксани Левицької, директора школи "Рідна школа Оквил", готують ще 5 малюнків, наступний учасник Сполучені Штати Америки, потім Іспанія... Долучайтесь...
Реєстрація учасників триває.Додаємо додаткові роз'яснення стосовно акції.
Дорогі учасники акції "Україно моя"
кожна організація, що долучається, вже може готувати малюнки, і як тільки ви всі будете готові до відправки, ми сформуємо зручний і швидкий маршрут передачі від країни до країни. Момент, коли ви отримуєте роботи попередніх учасників, ви використовуєте для того, щоб ознайомитись з роботами і зробити фото для історії подорожі малюнків світом, а потім відправляєте наступному учаснику згідно маршруту. Якомога якісніші фото відправляйте нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для створення альбому, а також завантажуйте на свої сторінки з посиланням на акцію та хегштегом #Україномоя
Коли роботи зроблять коло по світу і будуть вже в Україні, ми організуємо виставку робіт і зробимо відеозвіт. Було б добре, якби ви записали коротенькі відео, на кілька хвилин, з інформацією про себе і вітанням для українців світу.
Бажаємо успіху!".
56842867 2180985895525288 7863721116202696704 o1