Дітей з української діаспори запрошують долучитися до акції «Миротворча писанка» щоб разом підготувати писанки-обереги воїнам АТО Рекомендовані

Середа, 17 квітня 2019 10:54 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

До свята Світлого Христового Воскресіння Всеукраїнська Ліга Українських жінок ініціює Всесвітню акцію «МИРОТВОРЧА ПИСАНКА»

Про це повідомляє Портал українців світу "Стожари" з посиланням на сторінку Всеукраїнської ліги українських жінок у Facebook.

Як повідомляють організатори, в рамка Всесвітньої акції «МИРОТВОРЧА ПИСАНКА», діти з усього світу підготують Великодні подарунки воїнам АТО - це писанки-обереги, що будуть розписані дітьми українських громад в інших країнах світу і освячені в Україні Філаретом.

«Ці писанки матимуть функцію захисного амулету, підсиленого дитячою любов'ю, вірою та надією на мир, а також освяченого українською церквою. Писанки, розписані дітьми всього світу, донесуть воїнам найщиріші дитячі вітання з усіх куточків світу, де тільки є маленькі українці, з величезною повагою до Захисників України та щирою любов'ю до рідного краю», - йдеться у повідомленні.

Співорганізаторами акції є Національна рада жінок України, Національна гвардія України та Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО).

Додаткову інформацію можна отримати, зв'язавшись з організаторами:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
FB сторінка: https://www.facebook.com/leagueUkrainianWomens/

За ініціативою шкіл світу, що долучаються до акції, також оголошується флешмоб "Миротворча писанка"
Додавайте #миротворчаписанка та #дітисвітузахисникамУкраїни до фото і відеовітання з Великоднем Захисникам України - привітаємо наших воїнів усім світом!