Український театр Фінляндії отримав найбільше візднак на VI Міжнародному театральному фестивалі "Схід-Захід" у Кракові Рекомендовані

П'ятниця, 19 квітня 2019 06:48 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Український театр Фінляндії (Ukrainian Theater in Finland) взяв участь у VI Міжнародному театральному фестивалі "Схід-Захід" у Кракові з виставою "Зона" за п'єсою сучасного українського драматурга Павла Ар'є "На початку і наприкінці часів". За виконання вистави артисти отримали найбільшу кількість відзнак серед усіх учасників фестивалю.

 Про це йдеться на сторінці Посольства України у Фінляндії у Facebook.

"Вчора за сприяння Посольства України у Фінляндській Республіці відбулись зйомки телевізійного сюжету про творчу діяльність нашої української перлини в Фінляндії - Ukrainian Theater in Finland", - йдеться у повідомленні.

57570180 1697259587085934 2053935034045300736 o1

Театр нещодавно взяв участь у VI Міжнародному театральному фестивалі "Схід-Захід" у Кракові з виставою "Зона" за п'єсою сучасного українського драматурга Павла Ар'є "На початку і наприкінці часів".
За виконання вистави артисти отримали найбільшу кількість відзнак серед усіх учасників фестивалю!

Так, диплом за кращу головну жіночу роль отримала Наталя Шевчук, спеціальними дипломами нагороджено Геннадія Наумова, Ігоря Фрея та гурт Калина, дівчата з якого виступали в ролі мавок.

Крім того, на фестивалі головного режисера театру Ігоря Фрея було нагороджено медаллю "За служіння мистецтву".

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається