В українській діаспорі обурені заявою представника команди Зеленського про "жертв чорних технологій" Рекомендовані

Середа, 24 квітня 2019 12:23 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

В українській діаспорі висловлюють жорстке обурення заявою представника команди Володимира Зеленського, що українці за кордоном стали «жертвою чорних технологій» і тому не підтримали новообраного Президента України на виборах.

Про це повідомляє Укрінформ.

Як повідомляється, заява представника команди Зеленського – Дмитра Разумкова – активно обговорюється у соціальних мережах.

Так, керівник Всесвітнього руху патріотів України Ірина фон Бург на своїй сторінці у Facebook зазначила: «Шановні українці в діаспорах по всьому світу. Просимо вас відреагувати на заяву новообраного президента України і його команди. Так, це уже край! Це цинічна маніпуляція! Вони називають діаспору жертвою. Вони не поважають наш вибір. Ви будете мовчати?».

 

 

Вона наголосила, що українці в діаспорах проголосували за європейський напрямок розвитку України.

Українська активістка у Парижі Оксана Чорна пояснила, що українці за кордоном віддавали свої голоси за Петра Порошенка тому, що підтримали незалежну Україну, сильну армію, реформи.

«Віддавали голоси за лідера, якому довіряють і яким пишаються… Я, активіст, волонтер, організатор багатьох культурних проектів, заявляю, що мій голос за Петра Порошенка був свідомим і єдино вірним», - заявила Чорна на своїй сторінці у Facebook.

Вона відзначила, що українська громада за кордоном за попередні п'ять років стала потужною силою боротьби за вільну Україну, за її імідж.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко переміг у закордонному виборчому окрузі.

Речник штабу новообраного глави держави Разумков заявив, що українська діаспора за кордоном, проголосувавши за Порошенка, стала «жертвою чорних технологій».