Голова українського товариства Киргизької Республіки «Берегиня» отримав відзнаку Президента країни Рекомендовані

Понеділок, 06 травня 2019 07:48 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Голова українського товариства Киргизької Республіки «Берегиня» Володимир Нарозя отримав відзнаку Президента країни Сооронбая Жеенбекова.

Про це повідомляє Посольство України в Киргизстані на своїй сторінці у Facebook.

 

 

"3 травня 2019 р. Посол В.Жовтенко взяв участь у державному урочистому заході, присвяченому 25-річчю створення Асамблеї народу Киргизстану.
З промовою до учасників заходу звернувся Президент Киргизької Республіки С.Жеенбеков, який відзначив важливу роль Асамблеї у зміцнені міжетнічної єдності усіх націй, які проживають на території Киргизької Республіки.
У рамках заходу відбулася урочиста церемонія нагородження Президентом Киргизької Республіки С.Жеенбековим членів Асамблеї, зокрема відзнакою Президента було нагороджено Volodymyr Narozia - Голову Українського товариства Киргизької Республіки «Берегиня», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Голова українського товариства Киргизької Республіки «Берегиня» Володимир Нарозя, президент КР Сооронбай Жеенбеков нагородив його як одного із засновників Асамблеї цінним подарунком – іменним годинником.

 

 

Повідомляється, що від Українського товариства Киргизької Республіки «Берегиня» у зустрічі з президентом Киргизької Республіки брали участь Марія Кулманбетова, Сергій Кузьменко, Олег Бондаренко, Іван Райський.

Зазначається, що Асамблея народу Киргизстану є організацією, «що гідно виконує свою особливу місію по зміцненню міжнаціонального миру, злагоди і єдності народу в Киргизькій Республіці, сприяє збереженню і примноженню культурного різноманіття нашої країни».