Делегація Міністерства охорони здоров'я України зустрілася з представниками українських громад Австралії Рекомендовані

Четвер, 16 травня 2019 09:20 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Делегація Міністерства охорони здоров'я України на чолі із заступником міністра Олександром Лінчевським перебуває в Австралії з метою участі у конференції Всесвітньої асоціації з ліквідації наслідків катастроф та надзвичайних ситуацій WADEM.

У рамках візиту делегації, зокрема, відбулися зустрічі з представниками українських громад та австралійськими депутатами, повідомляється на сторінці Посольства України в Австралії у Facebook.

«В Австралії з метою участі у конференції WADEM перебуває делегація Міністерства охорони здоров'я України на чолі із Заступником міністра Олександром Лінчевським. Окрім презентації українського досвіду реформ на цьому важливому міжнародному заході, Олександр Лінчевський зустрівся з Головою Австралійсько-української Групи дружби у Федеральному парламенті Австралії Крісом Крюзером та співголовою Групи дружби з Україною у парламенті штату Вікторія Наталі Сулейман», - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, відбулися зустрічі з представниками українських спільнот Мельбурна, Сіднея та Брізбена. Під час зустрічей делегація Мінохорони здоров'я поділилася досвідом реформ галузі, а представники ГО "Захист патріотів" - результатом діяльності проекту, що втілюється в т.ч. за підтримки українців Австралії. 

Останнє редагування Четвер, 16 травня 2019 09:36