У Львові презентують унікальний Атлас українців у США Рекомендовані

Четвер, 23 травня 2019 05:30 Автор  Орест Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

28 травня у Львові відбудеться семінар-презентація Атласу українців у США

Про це повідомляється на сторінці події у Facebook.

1558530320 1301

28 травня 2019 року, в аудиторії 204 головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться семінар-презентація Атласу українців у США за участю доктора Олега Воловини. Початок з 14:00.
 
Доктор Олег Воловина очолює Центр досліджень українців у США при Науковому Товаристві імені Тараса Шевченка в Нью-Йорку, який займається вивченням українських мігрантів у США, послуговуючись офіційною статистикою.
 
– В наш час дуже бракує наукових досліджень динаміки змін в середовищі української діаспори. Тому дуже важливо, що є науковці, які на професійному рівні пропонують свій аналіз. До них належить Олег Воловина, який займається такими дослідженнями, – наголошує Ірина Ключковська, директор МІОКу.
 
Під час заходу д-р Воловина зробить загальний огляд статистичної бази даних та розкриє її потенціал для дослідження різних питань, а також презентуватиме унікальне видання – «Атлас Українців в США: Демографічні та Соціо-економічні Характеристики», який показує історію міграції українців до США, їхні демографічні та соціально-економічні характеристики на базі офіційної статистики Бюро Цензусу США.Учасники матимуть нагоду поспілкуватися з відомим американським дослідником і поставити свої запитання.
 
Мова заходу – українська.
Вхід вільний.

 

Довідка. Олег Воловина – Директор Центру Демографічних та Соціо-економічних Досліджень Українців в США при Науковому Товаристві ім. Тараса Шевченка в США, дослідник Центру Славістики, Євразії та Східної Європи Університету Північної Кароліни в Чапель Гілл, США, редактор монографії «Ethnicity and National Identity: Demographic and Socio-economic Characteristics of Persons with Ukrainian Mother Tongue in the United States», (Harvard Ukrainian Research Institute), стипендіат Програми імені Фулбрайта 2008-2010 рр. та 2014-2015 рр.