47-ма Гімалайська експедиція започаткувала міжнародний реабілітаційний проект для дітей, постраждалих від російської агресії на Донбасі «Гімалаї - подорож від війни» Рекомендовані

Понеділок, 27 травня 2019 07:18 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Експедиція-розвідка 47-мої Українсько-Гімалайської експедиції у рамках реабілітаційного проекту для дітей, постраждалих від російської агресії на Донбасі, вийшла на найвищу точку маршруту майбутньої подорожі проекту "Гімалаї-подорож від війни".

 

Про це на своїй сторінці повідомив керівник проекту, відомий спортивний журналіст і мандрівник Валентин Щербачов.

 

"Протягом усієї мандрівки люди з багатьох куточків планети бачили символіку України... Діти з обпалених війною регіонів пройдуть восени цим шляхом і з цією символікою...", - зазначив Валентин Щербачов.

 

 

"З Допомогою наших друзів з 12 країн планети Земля (котрі наважилися піднятися з нами у зруйнований лавиною верхній табір) визначили місця куди безпечно буде привести дітей-учасників програми " Гімалаї-подорож від війни", - повідомив Валентин Щербачов.

 

 

Валентин ЩербачовВаленти́н Васи́льович Щербачо́в — український спортивний журналіст, засновник Національного Реєстру Рекордів України, голова Клубу незвичайних рекордсменів, засновник «Всесвітньої української спортивної агенції» (англ. Worldwide Ukrainian Sports Agency).
Член Національної спілки журналістів України (1973) і Асоціації спортивних журналістів України. Очолював попередницю АСЖУ — Федерацію спортивних журналістів України (1992—1999).
Майстер курсу «Спортивний коментатор-журналіст» «Першої Національної Школи Телебачення» .