У Кабінеті Міністрів України створять робочу групу, щоб повернути понад сотню українців із Сирії Рекомендовані

П'ятниця, 31 травня 2019 12:00 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Кабінеті Міністрів створять робочу групу щодо повернення до України понад сотні українців, які перебувають в Сирії.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді України заявив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

До урядовців звернувся народний депутат, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Він повідомив, що ще три місяці тому до нього звернулися рідні тих українців, які з огляду на різні обставини опинилися у Сирії.

«Мова йде про понад сотню осіб, це жінки і діти. Ці люди пережили жахливі події війни у Сирії, бомбардування. Зараз вони у міжнародному таборі, але там жахливі умови. Три місяці ми не можемо зрушити цю проблему з місця», – заявив Рефат Чубаров.

Нардеп зазначив, що багато питань уже вдалося вирішити на рівні Міністерства закордонних справ України, проте зараз необхідне втручання Кабміну. Він закликав урядовців створити робочу групу, оскільки потрібно буде узгоджувати десятки різних специфічних питань.

Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів у відповідь заявив: «Щодо цього питання я хочу вас запевнити, що поінформую Прем’єр-міністра сьогодні, і друге – у понеділок-вівторок буде створена робоча група».

 

Джерело: ZIK